Liiklusinfo

Seoses freesimis- ja asfalteerimistöödega on 9.04 kell 7.30-19.30 L. Puusepa tänaval (lõigus Riia tn - N. Lunini põik) liikluspiirangud.

9. aprillil on tänavalõik liiklusele suletud.

Reedel, 9. aprillil tänavalõiku asfalteeritakse ja liiklus on suletud. Liiklust suunavad reguleerijad ja tööde alasse lubatakse operatiivsõidukid ning EMO külastajaid. Ümbersõit on Riia - N. Lunini - N. Lunini põik - L. Puusepa ja vastupidi.


Seoses tõstetöödega suletakse laupäeval, 10. aprillil kell 11-18 liikluseks Jaama tänav (Jaama 34 juures).

Ümber saab sõita Jaama - Pärna - Pikk ja Jaama - Kivi - Pikk tänav.


Neljapäeval, 8. aprillil ja reedel, 9. aprillil suletakse asfalteerimistöödeks läbivale liiklusele Hipodroomi tänav Hobuseraua ja Metshaldja tänava lõigus. Mõlemal päeval on tänav läbivale liiklusele suletud kell 9 kuni 18.30. 

Bussiliiklusele ja tänavalõigu elanikele tagatakse tööde ajal läbipääs. Ümbersõiduks saab kasutada Metshaldja ja Kraavikalda tänavat.


5. aprillil kella 9st suletakse seoses sajuveetorustiku ja teeehitusega liikluseks Oa tänav Kroonuaia ja Marja tänava vahelises lõigus.

Teelõik jääb suletuks kuni  31. maini.

Kolmapäeval, 31. märtsil alustatakse freesimistöödega ning üheks päevaks suletakse üks liiklussuund (Kroonuaia tn poolt Oa tänavale). Ümbersõiduks saab kasutada Kroonuaia, Herne ja Kartuli tänavat.

Alates 5. aprillist suletakse tänav 50-70meetriste lõikude kaupa, töödega alustatakse Kroonuaia tänava poolt. Kohalikele elanikele ja ettevõtetele tagatakse kinnistule juurdepääs. Ümbersõiduks saab kasutada Kroonuaia, Herne ja Kartuli tänavat, kesklinna suunal Kartuli ja Emajõe tänavat.

Bussiliin nr 13 suunatakse ümbersõidule Kartuli ja Emajõe tänavale. Kroonuaia peatus Oa tänaval suletakse ja ajutine peatus paigaldatakse Emajõe tänavale (Emajõe tn - Väike-Emajõe tn ristmiku lähistele).

Oa tänava rekonstrueerimise käigus rajatakse uued tehnovõrgud ning ehitatakse välja 5,5 meetri laiune asfalteeritud sõidutee. Tänava mõlemale poolele rajatakse jalgteed ja rekonstrueeritakse mahasõidud ja ristmikud. Remonditaval tänavalõigul ehitatakse välja kaks bussipeatust, mitu ülekäigurada ja 13 parkimistaskut sõidukitele.


22. märtsil algab K. E. von Baeri tänaval sademeveetorustiku ehitus.

Edasi liigutakse töödega Näituse ja J. Liivi tänavale. Kogu ehitusperiood kestab kuni 21. juunini 2021.

Esimeses etapis suletakse tänav K. E. von Baeri 1 majast kuni  Oru tänava ristmikuni. Sulgemisperiood kestab 22.03 - 30.04. Kohalikele elanikele tagatakse juurdepääs.

Edasi liigutakse töödega 50-meetriste lõikudena mööda K. E. von Baeri tänavat Näituse tänavale (K. E. von Baeri ja Veski tänava vaheline lõik) ja J. Liivi tänavale  (K. E. von Baeri ja J. Liivi 2 vaheline lõik). Esialgsete plaanide kohaselt suletakse Näituse tänava lõik suletakse 3. maist kuni 11. juunini ja J. Liivi tänava lõik 20. maist kuni 21. juunini.

Pärast torustikutöid tänav asfalteeritakse ja uuendatakse ka piirkonna tänavavalgustus.


Alates 1. märtsist kuni 15. aprillini suletakse seoses sademeveetorustiku ehitusega liikluseks Staadioni tänava linnast väljuv sõiduund Liiva ja Staadioni 30 vahelisel lõigul.

Linna siseneval suunal tagatakse tööde alast möödasõiduvõimalus vastassuuna kaudu. Töödega alustatakse Liiva-Staadioni ristmikult liikudes Lubja tänava poole. Tööala lõpeb 30 meetrit enne Lubja-Staadioni ristmiku. Tänavaosa sulgemine toimub umbes 30-meetriste lõikudena. Kohalikele elanikele tagatakse kinnistule juurdepääs.

Ilmastikust tulenevalt võib tööde algus edasi lükkuda, mistõttu nihkub ka lõpptähtaeg.